HAKKIMIZDA

MONRO ENERJİ Ltd.Şti; 2002 yılında İsviçre-Yverdon Teknopark'ta kurulmuş olan; tamamen türk sermayelii MONRO MACHINERY and TRADING S.A. firmasının türevi olarak 2011 yılında İzmir-TÜRKİYE'de kurulmuştur. Ana faaliyet alanı İçten Yanmalı Motor Kontrol Teknolojileri ve Alternatif Yakıt (CNG,Benzin,LPG, vb..) uygulamalarıdır.Bu çerçevede, Yerli Elektronik Kontrol Ünitesi (EKÜ)'nin tasarımı, donanımı, yanma ve yanma kontrolü ile alakalı sistem yazılımları geliştirilmiştir.

3 YAKIT - TEK SİSTEM sloganı ile LPG, Doğalgaz ve Benzini TEK SİSTEM de kullanan Margas LPG Benzin CNG Elektronik Kontrol Ürünlerini, TÜRK olarak üretmenin ve Dünya pazarlarına sunmanın gururunu yaşamaktadır.

4. NESİL DİZEL ARAÇ DÖNÜŞÜMÜ nün de öncüsü olarak, Dizel motorların % 100 Doğalgaz ile çalışmasını sağlayacak Dizel Elektronik Kontrol Ürünlerini Dünya pazarlarına sunmaktadır.

ÇİFT YAKITLI DİZEL ARAÇ DÖNÜŞÜMÜ Dizel motorların dizel yakıtı ve Doğalgaz ile beraber çalışmasını sağlayacak Dizel Elektronik Kontrol Ürünleri satışa sunulacak hale gelmiştir.

BENZİN DİZEL ARAÇ DÖNÜŞÜMÜ Dizel motorların % 100 Benzin ile çalışmasını sağlayacak Dizel Elektronik Kontrol Ürünleri çalışması devam etmektedir.